Google Tasks

Verimlilik uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34.5 MB
  • Version 4.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Google LLC
İstediğiniz yerden, dilediğiniz zaman erişebilme kolaylığını sağlayan bu uygulama ile görevlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz.

Tüm cihazlarınıza senkronize edilen yapılacaklar listesinin avantajlarını yaşayabileceğiniz Google Tasks uygulaması dilediğiniz yerden, istediğiniz zaman erişebilme kolaylığı sağlıyor. Gmail ve Google Takvim ile entegrasyon kurabileceğiniz bu uygulamada görevlerinizi daha hızlı ve kontrollü bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Hareket halindeyken istediğiniz cihazdan görüntüleyebileceğiniz listelerinizi kişiselleştirilmiş özellikleri sayesinde düzenleyebilir veya yönetebilirsiniz. Yapacak işleriniz arasından en önemli olanlardan görev listeleri de oluşturabileceğiniz Google Tasks uygulamasında ayrıntılı bilgileri ekleyebileceğiniz gibi alt görevler de oluşturabilirsiniz.

Herhangi bir görevle ilgili ayrıntıları düzenleyebileceğiniz bu uygulamada doğrudan Gmail'de yer alan e-postalardan görevler oluşturabileceğiniz gibi görevinizi kaynak e-postasına kadar takip edebilirsiniz.

Hedefinize kolayca ulaşabilmek adına her göreve ait son tarihler belirleyebileceğiniz Google Tasks uygulamasında görevinizi belirlediğiniz tarih aralığına göre düzenleyebilir veya sürükleyip bırakarak görev önceliklerini gözlemleyebilirsiniz. Son tarih bildirimi hatırlatıcıları da alabileceğiniz bu uygulamada hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Görev yönetiminin kontrolünü elinizde tutabilmek için Google Tasks uygulamasını cihazınıza yükleyebilir, görev planlayıcı özelliği ile yapacaklar listelerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

 

 

 

Google Tasks indir
DİĞER SÜRÜMLER