Google Tasks

Verimlilik uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34.5 MB
  • Version 4.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Google, Inc.
Görev planlayıcı özelliği ile yapacaklar listelerinizi kolayca yönetebileceğiniz bu uygulamayı her zaman ve her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Görev yönetiminizin kontrolünü sağlayabilmek için kullanabileceğiniz Google Tasks: Get Things Done uygulamasını tüm cihazlarınıza senkronize edebilirsiniz. Yapılacaklar listesinin avantajlarını yaşayabileceğiniz bu uygulamada Gmail ve Google Takvim ile entegrasyon kurabilirsiniz. Dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde kolayca erişim sağlayabileceğiniz bu uygulamada görevlerinizi daha hızlı ve kontrollü bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Herhangi bir görevle ilgili ayrıntıları düzenleyebileceğiniz bu uygulamada doğrudan Gmail'de yer alan e-postalardan görevler oluşturabileceğiniz gibi görevinizi kaynak e-postasına kadar takip edebilirsiniz.

Hareket halindeyken istediğiniz cihazdan görüntüleyebileceğiniz listelerinizi kişiselleştirilmiş özellikleri sayesinde düzenleyebilir veya yönetebilirsiniz. Yapacak işleriniz arasından en önemli olanlardan görev listeleri de oluşturabileceğiniz Google Tasks: Get Things uygulamasında ayrıntılı bilgileri ekleyebileceğiniz gibi alt görevler de oluşturabilirsiniz.

Hedefinize kolayca ulaşabilmek adına her göreve ait son tarihler belirleyebileceğiniz Google Tasks: Get Things uygulamasında görevinizi belirlediğiniz tarih aralığına göre düzenleyebilir veya sürükleyip bırakarak görev önceliklerini gözlemleyebilirsiniz.

Son tarih bildirimi hatırlatıcıları da alabileceğiniz bu uygulamada hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Sizde Google Tasks: Get Things uygulamasını cihazınıza yükleyerek görevlerinizi takip edebilir, dilerseniz bildirim özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

Google Tasks indir
DİĞER SÜRÜMLER